Вас вітає червона літера "А" в чорному квадрті

І вона така єдина...


Анджей

ЄС

Сьогодні розповім Вам про таку собі дивну наднаціональну структуру, як Євразійський союз. Зараз про нього не говорить мабуть лиш лінивий. А от, що це за кудлатий звір і яке відношення він має до України та українців спробую донести без зайвих викрутасів.

І в цьому нам допоможе моя улюблена Вікі. А саме – її російський сегмент. Для мене, він більш інформативний і має, як виявилося, свої приховані особливості. Як мабуть і всюди. Тільки в даному випадку, ці нюанси впадають у вічі. А стосовно української сторінки зауважу, що її, по даній темі, не має. І це прикро.

Почнемо з простого. На сторінці Вікі про Євразійський союз, від самого початку викладеної інформації про нього, міститься, на перший погляд, невеличка дрібничка. Це перелік назв Союзу мовами майбутніх членів. Наче. І, що саме незрозуміле – присутній переклад українською. Яка за логікою речей ніяким чином з Союзом не пов’язана. Що не скажеш про Киргизію й Таджикистан, які роблять певні кроки щодо вступу. Отака дивина.

Те, що Євразійський союз буде створено на основі інших новомодних Союзів (політичних, економічних та військових) – питань не має. Зрозуміло, що участь в ньому братимуть країни-члени СНД. Інші варіанти просто неможливі. А от, далі по тексту маємо, я б не сказав, що спірні питання, які не підлягають обговоренню, до наведеного більше підійде поняття провокативності і політиканства:

Перше: можливість входження таких країн, як Вірменія, Узбекистан, Молдова й Україна ніхто не виключає, справді. Але входження невизнаних республік – Абхазії, Південної Осетії, Придністров’я та Нагірного-Карабаху – перебір.

Друге: широко висвітлена позиція Олександра Дугіна, відомого євразиста, це найкраще, що я про нього можу написати. Він наголошує на тому, що новий-старий Президент Росії намагатиметься притримуватися курсу на розбудову Євразійського союзу. І це буде його головна мета. Також наголошує, що без участі України новостворений структура не матиме належного оформлення.

Третє: планується створити наднаціональні органи та єдину валюту. Вже проходили, знаємо. І як керуватимуть, і як здійснюватиметься економічна політика.

Четверте: військові сили. Тут заглиблюватися не варто. І щось нове створювати теж не потрібно. Вже існує ОДКБ. Яке легко розширюється за допомогою нових учасників і отримує додаткові функції. За бажанням.

П’яте і остання: Не стосується Вікі. Нещодавня заява Лукашенка про те, що Союз можна створити і 2013 року. А справді, чого чекати? Чим швидше, тим краще.

Стосовно висновку, який можна зробити. Хочу зазначити, що брати за основу і керуватися тими даними, що я на вів, не варто. Однак існує величезна кількість сайтів(та й в ЗМІ є, що переглянути чи почути) на яких представлено погляди на дану тематику, починаючи від коментарів політологів, закінчуючи пропагандистськими гаслами керманичів цього проекту. Та на що зверніть увагу. Щоб потрапити до ЄС, треба здійснити не здійснене, грубо кажучи. І деякі держави, щоб опинитися в цьому об’єднанні, чекають на свою участь десятиліттями. Чого варта доля Туреччини, яка є членом НАТО, але не ЄС. А щоб повернутися в лоно братських народів й зусиль докладати не треба. Заяви на державному рівні про зміну політичного курсу і ти в товаристві "ветеранів".Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 4

Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

недавно общался с девчонкой из Казахстана, она сказала, что как только Казахстан вступил в ото образование, то цены сразу же подскочили вдвое (роста зарплат при этом замечено не было). а вчера по ящику показывали Казахстан, так там еще и возник дефицит нефти и газа. в говно вступить легко, да вот обувь потом мыть долго и противно, уничтожая следы этого вступления. СССР до сих пор икается.

Рекомендовал эту запись

 Про червону літеру "А" в чорному квадраті


Мітки

Ті, хто сюди потрапляють

free counters


Интересы

Календарь
Март
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua