Вас вітає червона літера "А" в чорному квадрті

І вона така єдина...


Анджей

День неволі

Так ялинку України, від народного гніву, ще ніхто не охороняв. Сарказм, звісно. У мене двоякі відчуття стосовно вчорашнього. Та політична лінія влади залишається незмінною – держава не йде шляхом розвитку не тільки свобод й демократії, а й декларативних економічних гасел про покращення життя. Все, про що  розповідають найперші особи – локшина вищого ґатунку, на відміну від того, чим харчуємося ми.

Я маю претензії до опозиції, що взяла участь у святкуванні, передусім парламентської. Там лишилося всього кілька осіб, яким можу не те, що довіряти, а розуміти їх. Інші, продалися, домовилися і бажають в любий спосіб прислужитися "ненависному їм режиму". Гасла одне, боротьба інше. Громадські організації, які входили в комітет, що займався організацією святкування Дня Свободи, зробили більш-менш все можливе. Зовсім позитивно їхню діяльність оцінювати не збираюся. Це вже мої політичні вподобання грають роль.

Розбирати дії влади бажання не маю. Ті, хто дивилися новини, або слідкували за вчорашніми подіями, самі зроблять висновки. Обурило найбільше не кількість працівників міліції та внутрішніх військ, як для такого заходу(охорони ялинки). Обурив Калашников та його проплачені молодики, яких ретельно охороняли міліціянти. А мітинги ж заборонили всім політичним силам, не тільки прибічникам революції. Його з імпровізованої сцени, де відзначали свято, називали свинею. М’яко кажучи, як на мене. То не свиня, то виродок! То сука! Як і ті, хто подібне дозволяє.

Ми пішли звідти десь о 19.00. Так, що подальші перипетії, а це спроба перейти на іншу частину Майдану учасниками революції й спроба "відібрати" апаратуру в організаторів святкування Дня Свободи, залишилися поза кадром. Починаються фото приблизно з 16.00. Приємного перегляду.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Показать смайлы
 

Комментариев: 15

Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

ВЛАДА - ЛАЙНО!

Рекомендував цей запис

ЮЩЕНКО ТАК!!!

Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

классная надпись "влада гавно". только почему маленькая???

Щоб раптом що, заховати можна було.
смысл тогда было изначально писать, если боишься?)
Ну блин... Когда попрет толпа... То лучше не выказывать свою причасность и свалить подальше. А так, вроде как и против.
смысл тогда вообще приходить? создание массовки? она ни к чему не приводит
Дык авось воздействует? И нши будут бить, а не наших. Тогда ж герой-идеолог. Солнце, ты и тут таки меня нашла =))))
трудностей особых не составило) и вообще, перечитай, что написал. идеолог тот, кто говорит, что делать, а не стоит со всеми))
ну это понятно
Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись

 Про червону літеру "А" в чорному квадраті


Мітки

Ті, хто сюди потрапляють

free counters


Интересы

Календарь
Март
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua