Вас вітає червона літера "А" в чорному квадрті

І вона така єдина...


Анджей

Міткироздуми

Революція

Ми так довго на неї чекаємо. Так довго про неї говоримо, плекаємо її. Надіємося, що вона ось-ось прийде до нас: завітає в кожну домівку, в кожний державний заклад, на кожну вулицю і площу. Ми так довго чекаємо на неї, що не збагнемо, як вона відбудеться без нас. Вона буде для інших, не для таких, як ми. Бо ми вміємо чекати. Чекати. Ще раз чекати. А потім, – знову, чекати. А вона любить сильних. Не фізично, розумово сильних. Кмітливих. Незвичних. Впевнених. Впевнених у її невідворотності. У її важливості.

Коли ми забажаємо долучитися до свята. До нас звернуться ті, хто підуть помирати замість нас: "Хто ви такі?.. Де ви були весь цей час?.. Чому саме зараз ви такі мужні і войовничі? Чи не тому, що перемога вже так близько і вона така солодка, як соняшниковий мед? Ви не заслуговуєте бути поруч з нами. Ви не ті, хто нам потрібні. Ви всього на всього пристосовуєтесь до ситуації, що склалася. Ви не лідери і не учасники революції. Ви її карикатура. Карикатура на вуличний протест. Ви ж не хочете помирати… Чи не так?"

Звісно. Ніхто не хоче помирати. Ніхто. А революція не дає вибору. Не можна бути наполовину: наполовину борець, наполовину критик. Все, що робиться наполовину – не заслуговує втілитися в життя. Це всі знають. І тому й тримають подібні переконання якнайдалі від прискіпливих перехожих. І декому це вдається. А революція? А що та революція! І особі, що споглядала крізь вікно маршрутки можна стати її героєм. Нічого складного. Було б бажання.

Ми так довго чекаємо, що не помічаємо того, що відбувається з нами. Революція в наших очах, в наших руках, в наших думках! Ми її творці. Ми її уособлення. Революції! Революції на канапі… Ранкові новини, гнівні коментарів в блогах, злісні демотиватори, обговорення нагальних і болючих проблем на ФБ, висновок – всюди паскудство і нічого не змінити! Мети досягнуто! Перемога за нами! Це так мило і так дієво. Правда? Революція в наших серцях. Хто ще не знає.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 6

Рекомендовал эту запись

Руїну подолано, стабільність досягнуто!

Рекомендував цей запис
Революцію роблять для чогось конкретного. Для чого її робити нам?

Щоб отримати мір во всьом мірє!

Для цього можно просто накуритись і накурити ближнього свого...
Я - за Еволюцію. Тому я щодня працюю з максимальною самовіддачею, і вкладаю в себе і своїх дітей. Революційні зміни не можуть пройти якісно без попередньої кропіткої і цілеспрямованої роботи.

 Про червону літеру "А" в чорному квадраті


Мітки

Ті, хто сюди потрапляють

free counters


Интересы

Календарь
Март
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua