Вас вітає червона літера "А" в чорному квадрті

І вона така єдина...


Анджей

Міткироздуми

Марш УПА-2012

Святкування 70-ї річниці створення Української повстанської армії в Києві відбулося так, як і планували організатори. Незважаючи на недолугі перешкоди влади. Цьогорічний мітинг, хода Володимирською вулицею і концерт на Михайлівській площі перевершив усі попередні акції в столиці, що були присвяченні цій події. За моїми підрахунками, участь у даному заході взяли приблизно 20 тисяч осіб, а не 4-5 тисяч, як заявляють правоохоронні органи й деякі ЗМІ. Чи понад 30 тисяч, як наголошують організатори.

Учасники акції приїхали з різних частин країни. Це не тільки, як прийнято вважати, прихильники націоналізму з Галичини. Були присутні активісти з Волині, Вінниччини, Полтавщини, Черкащини, Кіровоградщини, Одещини і навіть Донеччини(Єнакієве!). Передусім це пов’язано з ювілейною датою створення УПА, передвиборчою ситуацією в країні і з загальними опозиційними настроями в суспільстві.

Тепер декілька негативних моментів, які не можна оминути. Перш за все – монополізація свята "Свободою". З’являється відчуття, що крім цієї політичної сили решта націоналістичних рухів або не знають хто такі упівці, або повинні покірно ставати під прапори "Свободи". Лідери біля пам’ятника Шевченка, як завжди, закликали боронити Українську державу, протидіяти окупаційному режимом і не забувати справжніх героїв. Подібне, якщо чесно, повторюється з року в рік.

Будучи відвертим, зазначу, що все таки була присутня молодь – це ультрас Динамо та Формація "Січ". Та вони радше зашкодила дійству, ніж додали позитиву. Це пов’язано з тим, що разів зо три перші кидали в натовп димові шашки. Ядучий дим яких окутував решту учасників ходи і через це доводилося її призупиняти. Єдиний приємний момент, що відбувся під час чергової зупинки – це спалення прапорів Партії Регіонів і так званої Комуністичної партії України.

Концерт, який завершував святкові заходи з нагоди створення УПА на Михайлівській площі, виявився доволі позитивним. Виступали такі гурти як "Фліт", "Вій", "Кому Вниз" та популярний останнім часом націонал-анархіст Орест Лютий(Антін Мухарський). Ведучим концерту був один з очільників "Свободи", колишній журналіст, Ігор Мірошниченко. Який принагідно нагадував присутнім про 28 жовтня і про правильний вибір. Станом на 19 годину вечора учасники акції почали залишати Михайлівську площу і роз’їжджатися по домівках.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 5

В групі молоді автономів не було. Їх взагалі не було на марші. Автономний опір - націонал-комуністи. Вони бойкотують цей марш через присутність на ньому "свободи". І у них сьогодні комуністична риторика і постійні теревені про класову війну. На марші було присутьно багато людей з "Січі" до яких долучилися фанати "Динамо". Дими палили малолітки з "Динамо" і у них бракувало почуття міри. Але загалом вийшло яскраво і позитивно. Анонсувався марш боротьби - воно і вийшло жорстко і ефектно.
Але ж заклик (рекламу) робила "Свобода", мабуть тому вони і вирішили бути першими з політсил на цьому святкуванні. Який рік поспіль ти вже приєднуєшся до цього маршу?
3 рік поспіль

У нас теж був марш, по Сумській, кажуть, навіть російські націоналісти з Бєлгорода приїхали підтримати бандерівців, ггг )))

Хм, цікаво...

 Про червону літеру "А" в чорному квадраті


Мітки

Ті, хто сюди потрапляють

free counters


Интересы

Календарь
Март
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua