Вас вітає червона літера "А" в чорному квадрті

І вона така єдина...


Анджей

Тепер моя черга збурювати маси!

Вже сьогодні про це писалося, точніше, вказувалося у варіанті картинок. А я спробую донести інформацію іншим способом. Ну, не можу я оминути цю тему! Якби мені цього не хотілося.

Як Ви знаєте, ВРУ може найближчим часом прийняти Закон "Про мови в Україні". Який насправді паскудить те краще, що ще лишилося від нашої історії й культури. Мову прагну оминути стороною. Тому, кидаю уривок із законопроекту, щоб ви мали змогу ознайомитися. 

Він для мене самий безглуздий і навіжений. З усіх сторін.

Стаття 7. Російська мова в Україні. Українсько-російська двомовність.

1.В Україні відповідно до Конституції України гарантується вільний розвиток, використання і захист російської мови з урахуванням того, що російська мова є рідною або такою, якою повсякденно користується більшість громадян України, загальноприйнятою, поряд з українською, мовою міжособового спілкування на всій території України, однією з офіційних і робочих мов Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, ЮНЕСКО та інших міжнародних організацій. Володіння російською мовою забезпечує громадянам України широкий доступ до здобутків світової науки і культури.

2.Українсько-російська двомовність, що склалася історично, є важливим надбанням Українського народу, потужним чинником консолідації багатонаціонального українського суспільства. 

В Конституції подібне не прописане!!(Тут трохи загнув, визнаю. Але не з  усім погоджуюся)  І  двомовність склалася в результаті нищення українців!! Багато століть підряд. Здогадайтеся ким.

А зараз. Погоджуйтеся зі мною, кидайте в мене каміння. Але я не похитний у своєму переконані. Ні про яку підтримку регіональних мов в цьому законопроекту не йдеться. Їх і так, там, аж  15! Здуріти можна. Нехай, наші парламентарії, не порівнюють Україну з Бельгією, Іспанією, Канадою. То демократичні, правові держави. Ми, наразі, зовсім протилежне. А вони – падлюки, цим користуються.

Фто УНІАН. Вибачайте за якість. І забув додати під час створення посту...


Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 122 Стр.  1  2 

Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

Можно подумать,что мне кто-то до этого запрещал говорить,писать,думать на русском языке!Бред!Это они для Азарова стараются,что б язык не ломал))))

І я про те саме!!! Ніхто ж не забороняє, будь-ласка, розмовляйте. Так ні, треба все перетрусити і знищити!!! Азаров і на російський довго думує, що сказати)))) Хоча, це більше підходить для Януковича
Янукович хоть более-менее ясно выражается уже,после долгих уроков!А Азаров на каком-то гоблинско-марсианском)))
да вы задолбали! когда наши люди будут использовать мову в посведневной жизни, тогда для нас проблемы рос. языка не будет!
Коли не будуть прогинатися під всіх: і під Захід, і під Росію!! І не будуть нас повчати, і не будуть витирати ноги об культуру, історію!! Тоді ми знімемося на краще!!! Або нас і держави вже не буде!!!
и еще раз (приглуши свой идеализм) - мы это все сами позволяем. и не надо всяких майданов и пр. надо в первую очередь самому уважать язык и культуру, и тогда все будет ок. когда хотя б 70% населения будет думать на укр-м, тогда проблемы языка не будет.
Рекомендував цей запис

Це не влада. Це гопа покидьків.

Так, і від цього не втечеш. Бо ми у цьому винні.
Рекомендував цей запис

!!!!

Через тупість нашої влади, мені так шкода, що я народилася в... Україні...
А мені ні!!! Я радий, що народився в СРСР, але живу в Україні. І це моя батьківщина. І я від неї не буду тікати!!!
Ти щасливий?
Рекомендував цей запис
двомовність існує і це потрібно якось вирішувати. якщо закон дозволятиме користування росмовою в областях, де її визнають регіональною, в судах, рекламі, ЗМІ і вузах, то нічого не зміниться по суті, хоча я його не читав, а лише так, краєм вуха чув.
Тому я зробив підкат законопроекту, щоб краєм вуха не чули)) А взяли і прочитали. І я б не був би проти. Але ж визнай, ситуація у нас не найкраща, щоб цей закон впроваджувати. Не цим треба перейматися, а соціальними проблемами і корупцією. А потім можна переходити й такі проблемні питання.
нема кращого способу відвернути увагу людей від корупції і соцпроблем як зайнятись мовними питаннями)
Блин, перечитал трижды. В чем фишка, что возмутило?
Добре, повторюся ще) По-перше, в Конституції про перший пункт ст.7 не вказується!!! Це її порушення. По-друге, двомовність це добре(як і знання більше мов). Але навряд чи це допоможе нам розвиватися. Все направлено на створення умов для другої державної мови - російської. А не для підтримки регіональних, як це зазначають наші "улюблені" політики.
Хм, серьезное обвинение по поводу нарушения Конституции. Плохо только то, что делая такие обвинения, ты не удосужился прочесть Конституцию нашей страны.
Рекомендував цей запис

у нас така ситуація, що варто лише щось змінити в законодавстві, і українська просто загнеться. не можна цього допускати...

На мій погляд, вони(політикани) граються з вогнем!! Це зашкодить всім...
а тепер вискаже своє ФЕ корінна росіянка, яка живе в Україні лише 5 років: мені абсолютно пофігу, що вони там пишуть. зі всіх законів у нас працюють лише закони фізики. і я дуже сумніваюся щодо того, що в країні почнуться якісь утиски або що. візьміть до уваги вивичення зарубіжної літератури, як приклад - багато наразі є книжок українською? але попри наші принципи і ідеали ми їх читаємо... може я чогось не розумію, але мені особисто задється, що від прийняття цього закону менше україномовних громадян в нас не стане...
Україномовних громадян не стане. Це точно. Але точно і не збільшиться. Якщо йти в фарватері однієї "могутньої" країни, то й жити краще теж не стане. У них свої проблеми, у нас свої. А дехто цього не збагне. І бажає пов'язати дві різні культури.

Україномовних громадян не стане. Це точно.

Почему ты так плохо относишься к украиноязычным гражданам?

Рекомендовал эту запись

аааааааа, дістало це!!!!!!!!

Так!!!
Рекомендував цей запис

уроди...

Побачимо, що далі нас очікує...

Стаття 10 Конституції України 

Державною мовою в Україні є українська мова.

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування
української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території
України.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і
захист російської, інших мов національних меншин України.


Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України
та визначається законом.

 

Можна дебатувати. Але гарно написаний текст не означає, що він написаний з розумом. Чому тоді не писати(в тесті законопроекту)про регіональні мови, а згадувати окремо російську? Для мене, вона мова меншин. Тому що, росіян менше, ніж українців.
Но рускоязычного населения в Украине примерно половина. Это такие же граждане и налогоплательщики, как и ты. Они имеют право на мнение, отличное от твоего?

и мой коронный стишок, который я добавляю к заметкам про язык (стырила стишок, не мое):

Шановні єблани, я дуже вас прошу

Піздіть обережніше про Україну

Бо різними мовами вас опіздошу

І буду хуяріть срачами під спинуЯкщо не сподобалась вам хуєсосам

Моя Україна, чи мова співоча

Піздуйте в Рассєю босоніж по росам

Вона до єбланів страшенно охочаІ там обіймайте руками берьозку

Та цьомайте в дупу північних ведмедів

Там кожен Іуда своїм буде вдоску

І ордена вручить вам може Мєдвєдєв…

Ну, це віршик недолугий.. Для мене. Не подобається така творчість. Чи то українська, чи то російська. Він мені нагадав дурнуваті коменти на новинарних сайтах. Різних малоосвічених людей.
эх

Стр.  1  2 
 Про червону літеру "А" в чорному квадраті


Мітки

Ті, хто сюди потрапляють

free counters


Интересы

Календарь
Март
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua