Вас вітає червона літера "А" в чорному квадрті

І вона така єдина...


Замість зайвих слів


Бачу, більшість охоче розказує про цьогорічні пригоди і підводить, такі собі, підсумки. Мені чомусь подібним зайнятися не дуже хочеться. Хоче я і не проти того, щоб повідати громадськості про свої перипетії в 2010 році. Але писати банально. Тому дивіться. Від зими і до зими…


Відчиняйте | Що скажете 60

Мій погляд на звичайні речі


Лише правда. Нічого окрім правди. 


Відчиняйте | Що скажете 30

Равшан і Джамшут 3


Поки ви чекаєте фото від Джамшута, їх викладе Равшан. Бо він чемний хлопчик. А то, розумний пообіцяв і не виконує взяте на себе зобов’язання. От, вже ця таджикська кров. Єврейська краще!

Насолоджуйтеся краєвидами і коментарями. І головне… Поверніть рожеву кофтинку! У мене стільки спогадів разом з нею лишилося. Ви не уявляєте.    


Відчиняйте | Що скажете 59

Равшан і Джамшут 2


Нарешті Равшан і Джамшут закінчили те, що почали робити. А почали вони давно. Три дні на ліжко, здуріти можна! Який клей в НДР додавали, під час створення меблів, нам не відомо. Та робили меблі на віка! Або, точніше, до скону комуністичного майбутнього. Якби воно наступило.

Розпочали й завершили поклейку шпалер. Заразом тумбочку, з підручних матеріалів, спромоглися змайструвати. Одним, словом. Ні, двома. Ні, трьома! Майстри на всі руки! Бляха-муха, чотири слова…

Так, що готуйтеся.

Равшан и Джамшут сепешат на памош!


Відчиняйте | Що скажете 55

Равшан і Джамшут


Вчора працювали над невеликою конструкцією шафи колишнього... чогось. Знаю лиш те, що воно з НДР. І йому років 40. Сьогодні ніжки доклеювали. І я вирішив, що можна ж на замовлення виробляти стільці, полички, ліжка. Ліжко на черзі.

І, ось яка думка у мене з’явилася. Кому потрібна наша допомога, звертайтеся! Виконуємо роботи дешево, але не якісно і не швидко. Зате, які два файні хлопця!     


Відчиняйте | Що скажете 54

Самозванец


У мене дах не їде, просто з'явилося вчора таке натхнення. Взяло в свої обійми й не відпускало. А чому воно взяло і чому не відпускало, питання залишається відкрите. Так само, як і тематика написаного.

На задворках нашего мира,
Я встречаю апостолов геноцида и пира,
Я встречаю Правителей Поднебесных Империй,
От гор и полей до пустыни и прерий.
 
Я видел убийц – надежду народа,
Читал из газет о моральных уродах.
Я заявлял о бравом терроре
И это только начало горя!
 
Послушайте! Идет Самозванец.
Лжец, подлец, повелитель пьяниц!
Манипулятор Вашего сознания,
С армией трупов для изгнания!
 
Он будет месить серую массу,
Буде жевать свежее мясо.
Из Вас – окаянных, тупых и убогих!
У этого дяди со зверствами строго.
 
На белых перинах ему не лежать,
Ему только дай плоть растерзать!
И юную деву, на ночь, в придачу.
Она будет куклой для изверга мачо.
 
И вот, Самозванец – правитель нетленный,
Стоит над людьми, как Бог Ваш, бессмертный.
Он речь произносит для домашний скотины,
О том, что Вы вместе, о том, что едины.
 
Что нужно погибнуть за правое дело!
Конвейер включили – машина ревела!
И падали те, кто был в первых рядах,
И погибли все те, на презренных глазах.
 
И стало так мирно, спокойно вокруг,
Не криков, не стонов, не плача подруг.
Лишь жижа кровавая из мякоти тела.
Мрачное время и новая Вера!

Відчиняйте | Що скажете 29

Сюрприз о другій ночі


Від нічого робити. Точніше є чим зайнятися. Спати треба вже давно. А від того, що безсоння штукенція складна і неочікувана. В моєму випадку – очікувана. Викладаю неймовірну вибірку того, що мені сподобалося. Але авторство, підкреслюю, не моє. Автор – заслужений діяч культури та мистецтв країни, за якою заходить сонце, і сходить. Максимка Я.Матьєв. Оплески і вигуки, будь-ласка, на його адресу.

Мої лише враження і коментарі під фото.   


Відчиняйте | Що скажете 56

Ранок живих мерцівВідчиняйте | Що скажете 10

Символ


Нарешті я повернувся. До Києва, до домівки, до нових-старих проблем. І до їх планомірного вирішення. Або... Краще це "або" оминемо, якнайшвидше. І не будемо його згадувати.

Одну приємну річ для Вас таки маю. Представляю невеликий шедевр. Так, для мене цей вірш має таку сутність. Аж занадто можливо сказано. Але я прискіпливо ставлюся до всього, що пишу. І подібний вислів на свою адресу рідкість. Якщо він сподобався, то сподобався на всі сто! Не знаю, звичайно, як Вам. Кожен знайде в ньому те, що йому ближче і знайоме. Все залежатиме від розумових здібностей індивіда.     

І саме головне. Ніякого відношення ці 5 стовпчиків до творчості групи "Алиса", і їхньої пісні "Красное на черном", зокрема, не мають. Під впливом зовсім інших чинників писав цей вірш. 

Красное на черном. В этом что-то есть.
Это не плакаты, на которых лесть,
Не следы обиды, от любви на фраке.
Это кровь от драки!

Если б взять и выдумать знамение,
Где два равных цвета имеют значение –
Сокрушать врагов на их же поле,
Но венок истории лежит в покое.

А когда соединить вкус твоей помады,
Красное вино – самоубийц отраду,
Ту материю, что гроб покрывает.
И кто-то узнает…

И тогда разольется на черном фоне,
То, что не горит, и в воде не тонет.
Одна яркая, первая, буква.
Она никогда не станет куклой!

Красное на черном – следующая жизнь.
Под другую музыку и песни не гнись.
Она предпочитает бесконечную моду –
Свободу!


Відчиняйте | Що скажете 16

Намалюю Я...


І одразу ж переходжу до картин епохи "пізніх дев'яностих". Дивіться і пишайтеся мною! Тоді виходило набагато краще, аніж зараз. Бо я втратив хист. Але його можна повернути, було б бажання...  

Це я так мазюкав ще років 10-15 тому. 


Відчиняйте | Що скажете 41

Єдиний син


Пачку цигарок не бери в дорогу.
Візьми "Святе письмо" і помолися Богу!
Отримай від друга особливу пораду,
Щоб витерти з чола вчорашню ваду.
Хочеш, можеш також голитися.
В теплій ванні потреба зігрітися.
Одягай чисті речі для святих годин.
Ти – єдиний, мій син!


Відчиняйте | Що скажете 18

Я нічого не боюся. У мене є вафлі.


Під таким девізом, можна стверджувати, пройшов сьогоднішній день. Так, визнаю, в назві закралося більше запитань ніж відповідей. І у вас, шановне панство, мабуть склалася думка, що щось тут не так. Якщо взагалі дурка не взяла. Та не переймайтеся, всі живі, всі здорові! Температура тіла в нормі, з носа не капає, кашлю не має. А розум світлий і не пошкоджений.

Що я маю на увазі? А маю на увазі те, що ви побачити спільне творіння двох непересічних особистостей. Які мучили фотоапарат. Гадаю, що не дарма.

Ви повинні здогадатися, що там був я і не я.

Отже, деякі знімки обробив, деякі залишив як є.

Насолоджуйтеся красою, любі друзі!    


Відчиняйте | Що скажете 50

Подвійний удар


Нетрадиційний пост вийде. В плані того, що він, певним чином, не мій. Мої лише слова. А те, що треба споглядати і оцінювати, цілком і повінстю,(95 % точно) справа однієї дівчини.

Далі, продовжуючи вже іншу тематику, тепололюбива тваринка ввечері їде відпочивати, від цього світу, до своєї Чортопхаївки. Лише на наступному тижні з'явлюся знову в глобальному павутині. Як пафосно сказано... Але зараз не про це.

Тому, фото. Точніше сфотографований малюнок. Перший то я, якщо хто не зрозумів. Останній малюнок спільна творчість. Найжахливіша! Видно, що я брав участь.


Відчиняйте | Що скажете 71

14 жовтня 2010 рокуВідчиняйте | Що скажете 96

Рок Січ 2010. 3 жовтня


Вчора помітно похолодало… І тому, тваринка змерзла. Та це не стосується того стану ейфорії, який у мене був. І не лише у мене.

Продовження Рок Січі вийшло не просто вдале, а навіжено вдале! Якщо подібні визначення можна якось поєднати. А якщо ні, то кожен вигадує щось своє. Розписувати в деталях, як на мою думку, не має сенсу. Це треба бачити на власні очі і чути на власні ж вуха.

Було приємно побачити всіх, і знайомих, і незнайомих! І котрих загубили. І котрих віднайшли, а потім загубили. І котрих не губили і не знаходили. Вийшло заплутано, але, при нагоді, можна розібратися. Одним словом, точніше двома – неділя супер! Дівчата файні. Парубки моторні. Слів виявилося забагато…

Окремо хочу подякувати Максу за штатив! З цього всього випливає, що знімки вечірнього Дніпра(Києва) виявилися вдалими. Також, подяка і низький уклін моєму колезі-напарнику Оленці! Твої знімки теж присутні. 

P.S. Знову викладаю по декілька фотографій. Бо можливі страшенні глюки! Всього 20 штук.


Відчиняйте | Що скажете 63

Рок Січ 2010. 2 жовтня


Перший день – кльовий день! Маю надію, що другий буде не гірший.

Неодмінно таким буде!

Фестиваль – супер! Музика на різні смаки. Виконавці шалені й драйвові! Не всі. Деякі, відверто, з попсовим присмаком. Проте, жалітися не має нащо. Задоволення, як і піску в кросівках вдосталь! Навіть біготня від однієї сцени до іншої не стає перепоною для насолоди.

Всім дякую за чудово проведений день і вечір! Деякі знімки вийшли не зовсім вдалими. Тому, довелося попрацювати над їхньою якістю. Дивіться і згадуйте суботу на Трухановому.   

P.S. Таким методом, як зараз, мені ще не доводилося фото викладати...


Відчиняйте | Що скажете 83

Цікавае пытанне


Так, ану швидко повідомили мені,  хто збирається на Рок Січ?! Про деких представників ХБ я вже знаю, що вони там будуть. І вони знають, що я там буду) А, от інші? Визначатися треба швидко! Бо завтра вже може бути не актуально)) Тим більше в суботу...

Якщо є сумніви чи варто йти на фест. Ось, поденна програма.


Відчиняйте | Що скажете 56

Гайдамака.UA. День другий. Тобто третій


Фест відбувся попри дрібні політичні негаразди. Або, говорячи простою мовою, попри свинство деяких політиканів.

А щойно дізнався, ще й халепа справжня відбулася! Неочікуванно. Мерзота продовжує виправдовувати себе.

Неділя майже ні чим не відрізнялася від суботи. Якщо вчора мені дах зносив "Тартак" і Сашко Положинський, то сьогодні "Мертвий півень" і Місько Барбара.

"Мертвий півень" я бачив і чув наживо вперше. Маю надію – не востаннє. Зауважу, що Роман Чайка стає схожий на Вінні-Пуха. А біля Міська пройшовся, коли той блукав з якось дівчиною біля готелю "Ірпінь". Це вже, як я повертався з фесту. З якого це дива вони там були?.. Риторичне питання.

Отже, супер! Маса емоцій і вибух мозку! Дивіться фотографії і тіштесь.

Наступний звіт з Рок Січі!   


Відчиняйте | Що скажете 85

Гайдамака.UA. День перший. Тобто другий


Воно того варте!!! Єдине, що можу зараз написати. Наспівалися, настрибалися - досхочу!! Тепер охрип і голова болить. Та я не шкодую. 

Знімки обирав найкращі. Гадаю, всім сподобаються.


Відчиняйте | Що скажете 49

Цілком музична тема


Уважно читаємо, реклама!))

2 та 3 жовтня в Києві на Трухановому острові відбудеться четвертий Міжнародний музичний фестиваль "Рок Січ", засновником та незмінним організатором якого є Олег Скрипка.

"Рок Січ" – перший і єдиний столичний фестиваль, на якому одночасно з трьох сцен лунає українська рок-музика, і який заявив про себе у 2006 році, одразу ставши головною рок-подією України. Цього разу на Трухановому острові з’явиться четверта сцена – на ній пануватиме етно-рок, а сама "Рок Січ" набуде статусу екологічного фестивалю. Як і раніше концертні майданчики "Рок Січі" будуть порівну поділені між корифеями українського року та молодими талантами. Для вас гратимуть "Воплі Відоплясова", "Танок На Майдані Конго", "Плач Єремії", "Кому Вниз", Марія Бурмака, "Мандри", "Mad Heads XL" та інші артисти. Всього ж у фестивалі візьмуть участь близько сорока виконавців та музичних колективів.

"Наш фестиваль дає змогу молодим українським музикантам зустрітися з широкою публікою, впевнено утвердитись на вже обраному ними музичному шляху, адже відомо, що рок-музика завжди знаходилась в авангарді культури, маючи свого особливого слухача, – зазначає керманич фестивалю Олег Скрипка. – Головна ж суспільна мета "Рок Січі" – це побудова нових стереотипів фестивального руху в Україні. Проте організаційний, технічний та творчий рівень події, яка має відповідати стандартам масштабних європейських фестивалів, потребує принципово іншого бюджету, і саме з цієї причини вхід на цьогорічний фестиваль було вперше вирішено зробити платним".

Початок концертної програми о 16-00.

Вартість квитка на один день – 50 гривень у попередньому продажу та 100 гривень у день фестивалю.

Також, не забуваємо про фест "ГАЙДАМАКА.UA"!


Відчиняйте | Що скажете 8

Тепер моя черга збурювати маси!


Вже сьогодні про це писалося, точніше, вказувалося у варіанті картинок. А я спробую донести інформацію іншим способом. Ну, не можу я оминути цю тему! Якби мені цього не хотілося.

Як Ви знаєте, ВРУ може найближчим часом прийняти Закон "Про мови в Україні". Який насправді паскудить те краще, що ще лишилося від нашої історії й культури. Мову прагну оминути стороною. Тому, кидаю уривок із законопроекту, щоб ви мали змогу ознайомитися. 

Він для мене самий безглуздий і навіжений. З усіх сторін.

Стаття 7. Російська мова в Україні. Українсько-російська двомовність.

1.В Україні відповідно до Конституції України гарантується вільний розвиток, використання і захист російської мови з урахуванням того, що російська мова є рідною або такою, якою повсякденно користується більшість громадян України, загальноприйнятою, поряд з українською, мовою міжособового спілкування на всій території України, однією з офіційних і робочих мов Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, ЮНЕСКО та інших міжнародних організацій. Володіння російською мовою забезпечує громадянам України широкий доступ до здобутків світової науки і культури.

2.Українсько-російська двомовність, що склалася історично, є важливим надбанням Українського народу, потужним чинником консолідації багатонаціонального українського суспільства. 

В Конституції подібне не прописане!!(Тут трохи загнув, визнаю. Але не з  усім погоджуюся)  І  двомовність склалася в результаті нищення українців!! Багато століть підряд. Здогадайтеся ким.

А зараз. Погоджуйтеся зі мною, кидайте в мене каміння. Але я не похитний у своєму переконані. Ні про яку підтримку регіональних мов в цьому законопроекту не йдеться. Їх і так, там, аж  15! Здуріти можна. Нехай, наші парламентарії, не порівнюють Україну з Бельгією, Іспанією, Канадою. То демократичні, правові держави. Ми, наразі, зовсім протилежне. А вони – падлюки, цим користуються.


Відчиняйте | Що скажете 122

Парк Юрського періоду


У мене була мета написати пост про виставку "Світ Динозаврів", що проходить на Співочому Полі. І більше ніяких тем не чіпати. Але не так сталося, як гадалося. То ж, все по порядку.

По-перше, я від побаченого залишився в захваті! Ті, хто пам’ятають фільм, "Парк Юрського періоду" або читали книгу, мене зрозуміють. Я те й інше зробив. Такий був навіжений! Чим не Рос Гелер?)))  

Динозаври, що там представлені, в натуральну величину! Кількість, понад 50 експонатів! Це і, відомі велетні травоїдні і, зубасті м’ясоїдні(всеїдні теж присутні). Рептилії досить реалістично відтворені. Шкіра, колір, постава. Натовп бігає від одного динозавра до іншого. Вперше ж таке дивно бачать. Також, на території, розташовано намет зі скам’янілими рештками. Теж досить цікаво. В ньому можна було придбати деякі скам’янілості. Ціна коливалась від 20 до 200 гривень. Залежно від значимості і краси товару. Спочатку закортілося і собі чогось. Вгледів зуб Мегалодона. Потім подумав і відмовився. Своїх вистачає.   

Додам, що ця експозиція радуватиме всіх охочих до 31 жовтня. З 10.00 до 20.00 години. Без вихідних. Тільки ціна кусається – 60 гривень для дорослих та 40 для дітей.

По-друге… А зараз пишу те, що мені аж ніяк не сподобалося. До організаторів претензій майже не маю. А от відвідувачі!.. 

Динозаврам, хоч і пластиковим, загрожує ще одне вимирання. Якщо вони вціліють до 31 жовтня, то Австрійці будуть щасливі(це вони завезли доісторичних істот). Батьки зовсім не слідкують за малими. Самі штовхають їх до експонатів не дивлячись на застереження про штраф у 800 гривень за пошкодження динозавра. Діти лазять по них і в них! Хоча це заборонено! Є огорожа, але деякі рептилії її майже лишилися! Охоронець з гучномовця, біля найбільшої експозиції, раз повз раз нагадує про порядок. Дарма. Вразила його фраза: "Батьки, заберіть дітей з динозавра!"  Мене, якщо чесно це шокувало! І подібне всюди. Вперше в житті я здійснював зйомку в таких жахливих умовах.  

Після даного випадку, гадаю, більше до нас нічого не завезуть... Європейці тихенько дуріють і кусають лікті.          


Відчиняйте | Що скажете 16

Гогольфест 2010: Відкриття


Тепер моя черга доносити масам враження...

Вчорашнє відкриття "Гогольфесту" було грандіозним! Не має з чим сперечатися. Єдине зауваження, що не всі зрозуміли авторський задум. Ну, сучасне мистецтво й так, багатогранне і різнопланове. І йому є за що дорікнути. А тут відбулося поєднання всього потроху. Дещо краще вийшло, щось не зовсім. Загалом же – у мене претензій не має. Людина я не вередлива.   

Саме головне, що я отримав від відкриття, це те що вперше почув "Даху-Браху". Не знаю, як для кого вона звучить. А мені чомусь їхня музика нагадала індастріал. Чому? Гадки не маю. Етно-електроніка, наче. Проте сподобалося. Якщо враховувати, що індастріал теж не слухаю.

І на завершення, куди ж без цього. Щоб не писати зайвих слів(розумних і не зовсім), надаю можливість ознайомитися з тим, що відбувалося на Майдані на власні очі.      

P.S. Окремо дякую всім тим, хто не полінувався прийти!!!


Відчиняйте | Що скажете 56

Майстри на одну руку


Ця вивіска, чи плакат, з рекламою, не знаю як краще назвати, на станції м. Лісова з’явилася тижні зо два тому. Десь тоді ж я і знайшов недолік, який можливо і не кидається одразу в очі. А от, якщо стояти о 6 ранку і чекати потягу, то доводиться чимось себе зайняти. Наче і нічого особливого там і не має, але уважно прочитайте останній рядок на білому фоні. Уважно! 

Для тих, хто особисто захоче пересвідчитися в наявності даного недолугого продукту, повідомляю. Реклама висить над колією, що веде в сторону м. Чернігівська.

Чи помітили, що не так написано, виробника цього продукту, не відомо. І чи висів він ще вчора, теж не знаю. Коли бажав пересвідчитися у цьому, мені потяг перекрив огляд. 

Таким чином у нас, здебільшого, все і робиться)

P.S. І зовсім не в тему, зовсім! Раджу прочитати роман Джорджа Орвелла "1984". З усього, що я останнім часом читав, ця книга справила найбільше враження. 


Відчиняйте | Що скажете 8

Свято наближається


На Майдан йшов заради однієї пригоди, а отримав іншу. Не жалкую. Як завжди, зробив купу фотографій, котрі викладаю для ознайомлення з ситуацією на передодні Дня Незалежності. Але перед цим, короткий опис побаченого і відчутого.

Саме більше, що мене здивувало і обурило, це те, що Хрещатик і Майдан були перекриті спеціалізованими огорожами! Таке відчуття, що завтра не свято, а акція протесту, під гаслом: "Януковича, геть!" Так, цього річ армія і техніка не бере участь у заходах з нагоди ДН. Тому вулиця і площа перетворюються у єдину велику сцену. Тільки ж, навіщо так відгороджуватися від народу?! Певно бояться. Брудні свині… А чого, не зрозуміло?

Щодо сцени і концерту: хто там буде і що там буде – не відомо. Мабуть, як завжди, попсня. На момент мого перебування – монтаж тривав повним ходом. Бігали дядьки у дорогих костюмах, керували діями підлеглих. А коли закінчували настанови(втик) зникали на модних, іноземних, автомобілях.

Подобалося, що помітно багато людей у вишиванках. І малих і дорослих. Сам не проти мати національний елемент одягу. Наразі не можу. Моя військова зарплата бажає кращого… Тому, я у пошуках(нової роботи і гідної зарплатні). Щось від теми відійшов.

Гаразд. Закінчую свою "писанину" і вітаю всіх з Днем Незалежності!!! Хоч країна і кульгає, я в нею вірю!!! Через двадцять років буде набагато краще, ніж зараз!!! Бо правда за нами і віра жива!!!  


Відчиняйте | Що скажете 20Про червону літеру "А" в чорному квадраті


Мітки

Ті, хто сюди потрапляють

free counters


Интересы

Календарь
Март
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Содержание страницы
ОБОЗ.ua